Illustration
Illustration

Памʼятаємо Героїв

Illustration

Начальник відділу кадрів

Владислав Гудзій

"У такий нелегкий для країни час він не залишив підприємство, а продовжував щоденно виконувати свої професійні обов’язки, піклуючись про персонал..."

Illustration

Електромонтер 

Владислав Аркушенко

"Йому був лише 21 рік. Його мало очікувати довге, повне чудових історій життя, але росія відібрала ці історії, полишивши по собі порожнечу..."

Illustration

Електромонтер 

Віталій Печенюк

"Віталій віддав своє життя, зовсім юне життя, щоб жила наша вільна, прекрасна, вольова країна, щоб жили світлі душі нашого непокорного народу..."

Illustration

Електромеханік

Петро Горкуша

"Щодня війна продовжує забирати життя залізничників, які обрали захищати Батьківщину зі зброєю в руках..."

Illustration

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач

Андрій Швець

"Андрій був мобілізований до лав ЗСУ й загинув під час виконання бовойого завдання..."

Illustration

Електромонтер 

Павло Федоровський

"Це Павло Федоровський. Він працював електромонтером Дарницької дистанції електропостачання..."

Illustration

Електромеханік 1 групи

Микола Самойленко

"Присвятив роботі на залізниці багато років: прийшов у 1988-му. Займав посади електрогазозварника будівельного поїзда..."

Illustration

Шахтар

Олександр Ярмолюк

"У 2019 році отримав державну нагороду “Заслужений гірник України“. У чоловіка залишилась дружина та двоє синів..."

Illustration

Гірничий майстер

Олексій Оріщенко

Вибух обірвав життя молодого чоловіка, справжнього шахтаря і військового, турботливого чоловіка і батька на 40-му році..."

Illustration

Підземний гірник

Максим Пермінов

"Лише у березні йому виповнилось 39 років. До війни він працював на шахті підземним гірником на дільниці вентиляції та техніки безпеки..."

Illustration

Гірничий майстер видобувної дільниці шахти

Денис Вахмістров

"Денис виріс у гірничій династії і працював шахтарем майже 20 років. Він народився у Киргизії, але саме Україну вважав своєю..."

Illustration

 Слюсарь з обслуговування обладнання ТЕС

Володимир Малько

"Завжди чуйний і готовий допомогти, працьовитий та добрий. Він один із перших став до лав українських захисників, аби захищати..."

Illustration

Водій автобази

Владислав Горянець

"Ще у 2014 році, коли росіяни вперше зазіхнули на територію України, Владислав пішов служити в АТО. Потім були декілька років мирної праці. Та наприкінці лютого 2022-го..."

Illustration

Електромонтер з експлуатації розподільчих мереж 

Олександр Конющинський

"Служив у Збройних силах України аж до початку повномасштабної агресії Росії проти України, тому був одним з тих, хто першим зустрів ворога..."

Illustration

Електромонтером з випробувань та вимірювань 

Олександр Пархоменко

"26 лютого, на третій день від початку активної фази вторгнення Росії на територію України, Олександр став добровольцем..."

Illustration

Провідний інженер центру з ремонту та експлуатації ліній 

Юрій Чернега

"Так і 28 квітня чоловік працював на відновленні високовольтної лінії 35 кВ у Макарівському районі. Він загинув дорогою додому..."

Illustration

Електрослюсар

Володимир Безуглий

"Шахтарську робу він змінив на військову форму. І навіть в армії не полишав вчитися, рости професійно. Завершив курси підготовки сержантського складу..."

Illustration

Електрогазозварник котельного цеху 

Артем Яковлев

"На початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України Артем вирішив боронити рідну землю добровольцем на фронт. Пішов не вагаючись..."

Illustration

 Гірник

Олександр Жепан

"У 2015 році Олександр пішов служити в АТО. Патріот своєї Батьківщини, сильний та мужній син своєї землі, він залишився у лавах української армії, боронити країну..."

Illustration

 Гірник

Богдан Брюханов

"Долучився до війська і за відносно короткий час став одним із кращих бійців свого підрозділу. Був відповідальним, щирим, прикладом до наслідування для побратимів..."

Illustration

Гірник із ремонту гірничих виробок

Олександр Рачок

"Із початком повномасштабної війни 2022 року Олександр виконував бойові завдання у найгарячішій точці – на Донеччині. Запеклі бої там тривали цілодобово..."

Illustration

 Гірник з ремонту гірничих виробок

Сергій Гусєв

"Останні чотири роки Сергій служив у лавах ЗСУ старшим солдатом. За цей час здобув повагу колег-військовослужбовців, неодноразово був нагороджений медалями та грамотами..."

Illustration

 Гірник шахти

Володимир Кібаль

"Три роки тому Володимир Кібаль, одразу після технікуму, обрав для себе справжню чоловічу справу і пішов на роботу гірником підземним дільниці конвеєрного транспорту шахти..."

Illustration

Гірничий майстер шахти

Артем Шестаков

"На початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, шахтар приєднався до лав української армії. Гірник пішов воювати не вагаючись, адже любив Україну понад усе..."

Illustration

Монтер колії вугледобувного підприємства

Валерій Міщанов

"Досвідчений залізничник, відповідальний, а найголовніше – людина з великим серцем. Завжди прийде на допомогу, справжній, чесний, справедливий..."

Illustration

Шахтар

Костянтин Дорошев

"У мирний час Костянтин видобував вугілля на одній із шахт Дніпропетровщини, де пропрацював п’ятнадцять років. На його дільниці всі колеги дуже добре згадують Костянтина..."

Illustration

Машиніст електровоза

Віктор Бєлаш

"Коли почалася повномасштабна війна, він вже на початку березня приєднався до лав Збройних сил України, щоб боронити рідну країну від ворога. І весь цей час мужньо відбивав підступного окупанта..."

Illustration

Гірник очисного забою шахти

Юрій Полященко

"Юрій працював гірником очисного забою на шахті. Понад 18 років свого життя він присвятив вугільній галузі, хоча першою професією чоловік обрав медицину..."

Illustration

Головний фахівець паливно-транспортного відділення ТЕС

Олег Муратов

"Олег працював на теплоелектростанції з 1994 року, розпочавши свій шлях в енергетиці монтером колії. В різний час працював майстром..."