Illustration

Володимир Безуглий

Електрослюсар

Володимир працював підземним електрослюсарем дільниці з ремонтно-відновлювальних робіт на одній із шахт Дніпропетровщини.
Він прийшов на підприємство після профтехучилища ще юнаком. Влаштувався горноробочим, потім вивчився на електрослюсаря. Відповідав на дільниці за безперебійну роботу електрообладнання. 
Колеги говорять про товариша, що він був спокійним, неконфліктним, відповідально ставився до професійних обов’язків і завжди приходив на допомогу іншим. Йому було лише 25, коли він поповнив лави української армії. Як справжній патріот, юнак вирішив захищати українські землі від лиха. Наче відчував, воно не за горами. Шахтарську робу він змінив на військову форму. І навіть в армії не полишав вчитися, рости професійно. Завершив курси підготовки сержантського складу, одночасно з навчанням на командира бойової машини, механізованого відділення, взводу, роти, батальйону. Служив в окремій механізованій бригаді. 

«І ніколи не падав духом, вірив у перемогу, у те що все буде добре, навіть коли відчував, що пекло».

- згадує мама героя

Загинув юнак на передовій у березні цього року, під час боїв на Харківщині. Ще один янгол, який залишиться вічно юним. На нього чекала наречена, а попереду було все життя з різноманіттям можливостей і сподівань.
Подвиг нашого колеги, гірника, пам’ять про нього, залишиться назавжди в наших серцях. А на честь героя в селі Карабинівка, на Дніпропетровщині, де юнак проживав, з’явиться вулиця його імені.