Illustration

Юрій Полященко

Гірник очисного забою шахти

Юрій працював гірником очисного забою на шахті. Понад 18 років свого життя він присвятив вугільній галузі, хоча першою професією чоловік обрав медицину – трудовий шлях розпочинав фельдшером на швидкій допомозі, що в подальшому і змінило його долю.
Шахтарі-колеги згадують Юру добрим словом. Завжди мовчазний, спокійний і усміхнений, в будь-яку мить готовий прийти на допомогу. Працював завжди завзято та віддано, ніколи не боявся роботи, видобував вугілля для країни. Саме з шахти міг піти на заслужений відпочинок та обрав інший шлях – пішов захищати Україну. Він уродженець з росії, вважав справжньою Батьківщиною Україну, був справжнім її патріотом. Не зважав, що у військкоматі йому спочатку відмовили. Знайшов інший шлях: пройшов навчання, щоб служити військовим медиком, бо завжди прагнув допомагати іншим. На жаль, у серпні він загинув під час боїв на Донеччині.
Для рідних і колег Юрій назавжди залишиться в пам’яті справжнім Героєм, який не пошкодував власного життя задля майбутнього України!
Спочивай з миром, справжній син своєї Землі!