Illustration

Артем Шестаков

Гірничий майстер шахти

Артем Шестаков майже 4 роки життя присвятив шахтарській справі. Спочатку працював гірником підземним, а потім - гірничим майстром на дільниці конвеєрного транспорту на одній із шахт Західного Донбасу. Справедливий та відповідальний, він одразу заслужив довіру колективу.
На початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, шахтар приєднався до лав української армії. Гірник пішов воювати не вагаючись, адже любив Україну понад усе і бажав аби син Марк зростав у вільній та незалежній державі.
Вже на фронті військове керівництво одразу відзначило лідерські якості та надійність Артема. Тому старшому солдату довелося виконувати обов’язки командира взводу, приймати рішення та нести відповідальність за життя побратимів. Загинув наш герой на початку квітня в запеклих боях на Донеччині. Не передати словами біль коханої дружини та синочка, тугу друзів та колег.

Такі люди, як Артем, - велика рідкість в наш час. На нього можна було покластися у будь-яких питаннях. Тому він одразу став крокувати по службовим сходинкам, з робочого перейшов в інженерно-технічні працівники, вчився всьому новому, був прикладом і в професіональному, і в життєвому плані, справжній чоловік слова й діла!»

- згадують про нього колеги.

Країна втратила ще одного сина, захисника та гідного Чоловіка з великої літери! Пам’ять про Артема навіки залишиться в наших серцях! Українські захисники переможуть в ім’я всіх, хто не пошкодував свого життя і віддав його заради майбутнього України!