Illustration

Євген

Менеджер паливно-транспортного відділення

Євген понад 28 років працює в енергетиці. Він керує одним з найбільших колективів теплоелектростанції і відповідає за життя й безпеку кожного із своїх працівників.
З початком війни регіон і станція, де працює енергетик, неодноразово потрапляли під ворожі обстріли. Про один із таких випадків згадує Євген: 

«Як тільки почув оповіщення про тривогу та звуки обстрілу території станції, негайно вирушив до кімнати рапортів. Там у цей час знаходився персонал вахти. Терміново розпочав евакуацію працівників у безпечне місце, а сам перевіряв приміщення, щоб переконатись що усі. В цю саму мить ворожий великокаліберний снаряд влучив у майданчик біля будівлі. В результаті його розриву були вибиті вікна й уламками пошкоджена кімната», – розповідає він.

Євген знаходився в найнебезпечнішому місці, але, на щастя, отримав незначні поранення. Проте, його дії врятували життя кожного в тій кімнаті.

«В ту мить не думав про себе, бо розумію про свою відповідальність як за своїх колег, так і за світло і тепло в домівках мільйонів українців. Воно залежить від нашої роботи, від роботи кожного енергетика, шахтаря та машинобудівника», – каже Євген.