Illustration

Сергій

Оглядач-ремонтник вагонів

Сергій працює оглядачем-ремонтником вагонів на теплоелектростанції. Він опікується тим, щоб обробка вагонів на залізничних шляхах відбувалася своєчасно.
Паливо для станції – життєво необхідна потреба, тож від злагодженої роботи Сергія і його колег залежить безперебійність її роботи. Більше відповідальності на плечі енергетика лягло після початку війни. Доводиться працювати неподалік зони бойових дій та під періодичними обстрілами. Про один із таких пригадує енергетик: 

«Під час обстрілу станції перебував на робочому місці й проводив технічний огляд вагонів. Доставляти паливо на наше підприємство можливо лише залізничним шляхом. Тому надзвичайно важливо стежити за станом вагонів. Як тільки стихли звуки вибухів, ми з колегами одразу ж розпочали евакуацію порожніх вагонів, щоб захистити їх від повторних обстрілів».

Завдяки роботі Сергія вдалось евакуювати в безпечне місце понад 40 вагонів. Усі вони й надалі будуть працювати для надійності української енергосистеми, щоб українці були зі світлом і теплом.