Illustration

Сергій

Машиніст бульдозера

Сергій розпочав свою кар'єру у енергетиці в далекому 1993 році. Впродовж 29 років він залишився вірним своїй професії, докладаючи максимум зусиль для стабільної роботи підприємства, яке зараз перебуває у зоні бойових дій.
Одним з головних завдань машиніста бульдозера є своєчасне і безперебійне завантаження бункеру сирого вугілля паливом. 
Сергій каже, що попри періодичні обстріли, він, як і інші енергетики продовжують працювати, бо від їх роботи залежить надійна робота теплоелектростанції і енергосистеми України. 
Під один із таких обстрілів ледь не потрапив сам енергетик. 

«Коли внаслідок обстрілу стало неможливо подавати паливо з вагонів і закінчилось вугілля у бункері, не залишив кермо рідного бульдозеру і продовжив працювати, навіть усвідомлюючи можливість повторної небезпеки. На щастя, встиг виконати все необхідне ще до того, як вугільний склад був обстріляний повторно, а бульдозер – пошкоджений уламками касет», – зізнається Сергій.

Енергетик каже, що відчуває свою відповідальність перед людьми, а особливо в теперішній непростий час, тому робить все від нього залежне, щоб виробничий ланцюг на підприємстві був безперебійним, а відтак – в домівках українців завжди було світло і тепло.