Illustration

Сергій

Провідний інженер центру з ремонту та експлуатації підстанцій

Початок війни Сергій зустрів вдома, у Старих Петрівцях, що у Вишгородському районі. Одразу після того як відправив дружини та сина до безпечної Польщі, повернувся на роботу.
У той момент дефіцит кадрів на підприємстві був колосальний. Адже багато співробітників потрапили під окупацію. Довелося опанувати для себе нову спеціальність – електромонтер розподільчих мереж. Причому одразу на практиці.

«До війни я займався переважно вимикачами на підстанціях. Мати справу безпосередньо з мережею не доводилося. Але навчився, завдяки колегам та керівнику, який підказував що й як робити. Звісно було небезпечно. Бо в наш бік і з «Градів», і з важкої артилерії гатили й ворожі ракети ППО над нашими головами збивало», – розповідає Сергій.

Одразу після витіснення ворога з Київщини, повернувся до своєї безпосередньої спеціальності – відновлювати обладнання зруйнованих і понівечених підстанцій.
Мріє після перемоги повернути родину додому, а потім разом з ними поїхати за кордон відпочити від війни. Наразі усі зусилля зосереджує на відновленні електропостачання рідної Київщини, а після роботи займається відбудовою будинку, який пошкодили ворожі снаряди.