Illustration

Павло

Електрогазозварник та зварник поліетилену шостого, найвищого кваліфікаційного розряду АТ «Хмельницькгаз»

«Війна ще більше згуртувала наш колектив, – переконаний Павло Гаєвський, електрогазозварник та зварник поліетилену шостого, найвищого кваліфікаційного розряду АТ «Хмельницькгаз». Адже наша відповідальність – це цілодобове забезпечення енергетичного фронту Хмельниччини заради нашої спільної Перемоги. Тому щоденна наша подекуди й цілодобова праця – це стабільна роботи тисяч підприємств, сотень тисяч споживачів, які в умовах війни безперебійно отримують газ та не відчувають жодних перебоїв з його доставкою».
«Розуміємо, що в наших руках – надійний розподіл газу, а це – підтримка економіки області, що зараз вкрай важливо. Наразі ми працюємо над збільшенням потужностей для десятків підприємств, які вимушено переїхали на Хмельниччину з тимчасово окупованих територій. А наші бригади групи експлуатації мереж виконують непросту, підвищеної складності роботу за себе та за наших хлопців-колег, які мобілізовані та боронять Україну від рашистських окупантів» – продовжує Павло.

Павло Гаєвський – у «Хмельницькгазі» незмінно вже дванадцятий рік. За його плечима – дві профільних освіти, систематичні курси підвищення кваліфікації, зокрема, і у навчальному центрі РГК Освітній простір.

«Варю по сталі: електро- і газозварювання, а також поліетилен, - вправно демонструє свою філігранну роботу Павло Гаєвський. – Лише з початку цього року «зварив» десятки об’єктів: а це приєднання до газорозподілу інноваційних ШГРП кращого українського виробника-заводів RGC Production, а також сучасні відключаючи пристрої, газопроводи, приєднання нових об’єктів тощо».

Наразі в арсеналі Павла Гаєвського та команди електрогазозварників «Хмельницькгазу» – найсучасніші стикові та терморезисторні зварювальні апарати. Адже вже кілька років поспіль газорозподільна компанія почала запроваджувати європейські технології та принципи роботи, тож саме такі інновації гарантують безперебійний розподіл газу споживачам області.

«Захоплююсь нашими колегами, які нині замість інструментів міцно тримають в руках зброю, аби відстояти незалежність нашої держави та вибити російську нечисть з української землі, – ділиться думками Павло Гаєвський.
«Тому нині в час нашої спільної біди маємо бути єдині, як ніколи, та кожен, не покладаючи рук, працювати на своєму робочому місці та міцно тримати довірений фронт. Адже лише разом ми переможемо та відновимо наші зруйновані міста та підприємства заради мирного майбутнього українських дітей та майбутніх поколінь».