Illustration

Олександр

Начальник зміни станції

Олександр вже 23 роки працює на електростанції. Здійснює загальне керівництво технологічним процесом електростанції, задає станції добовий графік електричного та теплового навантаження, а також контролює виведення в ремонт та введення в роботу обладнання відповідно до заявок.
Запорука безперебійної роботи підприємства – згуртований трудовий колектив. У підпорядкуванні Олександра оперативний персонал зміни станції, а це близько 80 чоловік, за яких він відповідає, які виконують прийняті ним рішення, розуміють його і довіряють.

«Коли почалася війна я знаходився на робочому місці. Бачив, як о 04.55 почалися вибухи. Ми з’ясували ситуацію на ввіреному нам обладнанні і продовжували виконувати свої обов’язки», – розповів Олександр.

Після завершення війни він мріє, щоб в небі над Україною літали лише мирні літаки, а також хоче знову подорожувати. Попри те, що Олександр до цього часу відвідував різні країни і бажає продовжити дану традицію в майбутньому, він хоче жити в Україні, адже кращого місця для життя не знайшов.