Illustration

Іван

Майстер аварійно-диспетчерської служби

«Ми їхали на аварійний виклик, коли почули винищувач над головами. Він скидав бомби неподалік від нас»,

 - розповідає Іван, майстер аварійно-диспетчерської служби Ізюмської дільниці Харківгазу, відомий музикант та співавтор пісень гурту "Humans & Computers", волонтер ХАБу «Вірний напрямок».

Іван працює в АТ "Харківгаз" понад 14 років. Декілька теплих слів, співчування, віра у Перемогу надають сил та натхнення працювати плідно та відповідально.

«Ми з колегами працювали під час авіаударів та канонад в Ізюмі. Це було дуже складно і морально важко, але ми підтримували один одного і це дуже допомагало зберегти моральний дух і опанувати власні емоції.Хочу розповісти про виконання однієї з заявок, що поступила до нас від ДСНС близько десятої вечора після авіаудару в будинки по вулиці Українська, міста Ізюм. Протягом 5 хвилин ми виїхали на виклик, в напрямку одного з блок-постів через Сіверський Донець. Коли машина під'їхала до блок посту, нас повернули і не пустили на той бік міста. Довелось повернутися на базу.
Зв'язавшись з ДСНС вирішили, що можуть пропустити через інший блок пост. Наша машина знову виїхала. Вже в дорозі почули винищувач. Ми попадали у ями, калюжі, а літак скинув бомби неподалік від нас. Це був жах.
На другому блок посту нас теж не пустили, довелося знову повертатись до бази. Дорога на інший бік міста була скрізь заблокована. Наші воїни намагались зберегти життя кожному мешканцю. А літак всю ніч, кожні дві години, скидав по дві бомби - це була пекельна ніч.
Поки я був на роботі, ворожим авіаударом був зруйнований мій будинок. Але о шостій ранку все затихло і ми поїхали по адресах, де потрібно було зробити обстеження і встановити заглушки. Працювали дві години, о восьмій здали зміну, побажали хлопцям, щоб все було добре, наказали, щоб тримались.
За декілька днів батькам прилетів снаряд, прямим влучанням дім зруйнований, вони були під час обстрілу дома, чудо, що якимось дивом вижили, адже батька контузило. Вщент зруйновано студію, де ми писали музику з усім обладнанням, музичними інструментами. Згоріла квартира, де ми мешкали.
Але підтримка друзів та колег завжди надавали поштовх працювати далі. Коли ти працюєш в команді, працюєш для людей, особисті незгоди відходять на другий план. Пишаюся своєю командою, з ким працювали в зміні».