Illustration

Ігор

Майстер

Днями уже другий «газовий десант» «Хмельницькгазу» повернувся з Бучанського району на Київщині, де виконував завдання по відновленню газопостачання.

«З великим патріотизмом ми вже вдруге вирушали в Бучу, - розповідає керівник групи Ігор, майстер Хмельницького відділення «Хмельницькгазу». – Колеги-газовики найвищої кваліфікації з Кам’янця-Подільського, Старої Синяви, Красилова, Славути – єдиною командою працювали від світанку до сутінок. Адже знали, що нашої допомоги з нетерпінням чекають люди, долі яких важко понівечені війною з рашистами».

Поїздка в Київську область залишила глибокий слід в душі кожного газовика. 

«Надзвичайно вражені мужністю та любов’ю до рідної землі наших людей!, – розповідає Дмитро Печерик, майстер групи експлуатації мереж. – Навіть коли хата вщент зруйнована і, здавалося б, що життя зупинилося – наші співвітчизники по цеглині починають все відбудовувати, саджати городи та радіти простим речам».

Попередньо перед газовиками проходили саперні підрозділи , співробітники служб надзвичайних ситуацій, аби розмінувати територію для проведення газонебезпечних робіт підвищеної складності.

«Пишаємося нашими колегами-газовиками, яким випала честь та надзвичайно велика відповідальність відновлювати доставку газу разом з київськими колегами, - ділиться Михайло Юрченко, голова правління АТ «Хмельницькгаз». – Адже нині маємо бути єдині, як ніколи та мобілізувати усі ресурси задля нашої якнайшвидшої Перемоги над росією. Тому готові за першим покликом вирушити на Харківщину, Чернігівщину чи Запоріжчину, аби допомогти колегам та відновити подачу газу українцям».

Наразі «Хмельницькгаз», у тісній співпраці з Ірпінським відділенням АТ «Київоблгазу» провів аварійно-відновлювальні, ремонтні роботи на понад 700 об’єктах. А в селі Мощун на Бучанщині, де проходила лінія фронту та вщент була зруйнована інфраструктура зараз повністю відновлене газопостачання.
Тому лише разом ми – сила, яка здатна подолати найзапеклішого ворога та повернути країну до повноцінного життя.