Illustration

Олег

Водій

«Я свято вірю в перемогу, бо дороги назад немає, ми на своїй землі. Мусимо стояти кожен на своєму фронті – Збройні сили на вогневих рубежах, а ми забезпечуємо економічний фронт, пильнуємо енергетичну безпеку регіону».

- каже водій АТ "Вінницягаз" Олег.

Чоловік майже 30 років працює в АТ «Вінницягаз». Доставляє матеріали та обладнання, перевозить різного роду вантажі як по області, так і за її межами.

«До останнього не вірив, що в наш час росія нападе на Україну і чинитиме такі звірства!» - зізнається чоловік. То ж коли запропонували попрацювати для оборони українських міст і містечок, погодився без вагань».

Олег в перші ж дні війни під обстрілами кілька разів возив з Вінниці до Київської області протитанкові «їжаки» для стримування наступу ворога на столицю та інші міста.

«Дорога була непростою, часто чув постріли, вибухи. Їдеш і не знаєш чи доїдеш. На блокпостах коли дізнавались, що везу, швидко пропускали. Спілкувався з нашими військовими, хвалили наші «їжаки». Ці хлопці стоятимуть до останнього», – згадує Олег.

Кожен зараз намагається бути корисним своїй країні, робити все, що може і вміє, аби підтримати свою державу. Хто на передовій, хто в тилу, на робочих місцях чи вдома.
Коли багато добрих справ єднаються, з’являється непереборна сила, яка обов’язково здолає ворога. І на нашій Україні запанують мир і спокій.