Illustration

Ірина

Майстер аварійно-диспетчерської служби

«Я розумію, що не маю права показувати слабкість, адже насамперед я - газовик. І більше того, всі мої колеги в місті залишилися та продовжують працювати аби у людей було безперебійне газопостачання. Адже це не тільки тепло в оселях, а й гаряча їжа, затишок».

говорить Ірина, майстер АДС Новомосковського відділення АТ «Дніпропетровськгаз».

Бригада аварійно-диспетчерської служби, де працює жінка, обслуговує більше 300 км газопроводів у регіоні. Кожного разу вона, на рівні з чоловіками, у цей складний для країни час виходить на зміну, адже розуміє всю відповідальність перед споживачами.

«Я дізналась про ворожі обстріли вранці, коли повинна відбутись перезмінка на роботі. Нам повідомили - у країні вже введено воєнний стан. Емоції неможливо передати на словах, ніхто з нас спочатку не повірив. Яка може бути війна у 21-му столітті?», - каже Ірина.

Вона поділилася думками про роботу колег в тих областях, в яких йдуть бойові дії: 

«Вони – справжні герої! Кожен з газовиків, які у гарячих точках залишаються на своєму місці та працюють для людей, вартий найбільшої поваги! Наші колеги виявляють стійкість і надзусилля, з останніх сил намагаються ліквідовувати аварійні ситуації, щоб повернути такий надважливий ресурс українцям як газ. Вважаю, вони повинні мати звання учасників бойових дій», - ділиться думками Ірина Толочко.

На її думку, для тих, хто залишається в тилу, важливо виконувати свою роботу і дотримуватись зобов’язань, щоб тримати економічний фронт.

«Ми всі сьогодні одна велика родина, неможливо стояти осторонь і просто дивитися. Кожен сьогодні робить свій внесок і він неабияк цінний, навіть незначний на думку когось. Нас змушує триматися сьогодні тільки віра у мир та нашу перемогу», - говорить Ірина.