Illustration

Олена

Начальник хімічного цеху

Цех Олени займається підготовкою води для її подальшої подачі в систему опалення, а також отримання пару та електричної енергії.
Зізнається, що працювати важко, але полишати роботу вона не збиралася. Весь час була поряд з персоналом, допомагала на всіх етапах. Боровшись з власною тривогою Олена знаходила сили, згуртовувала та підбадьорювала інших.

«Водопідготовка – один з ключових етапів на шляху виробництва. Я, як і кожен у зміні, розуміла, що від нас залежить, чи буде світло та тепло у оселях містян, які так цього потребують повертаючись з сирих укриттів у свої домівки. Після того, як були зірвані мости, фізично персонал не міг дістатися до роботи. Тому увесь інженерний склад спустився в зміну на місця бракуючого оперативного персоналу. Працювали по різному: через добу/дві, по три доби підряд, без можливості дістатися додому до рідних. Я щодня була поряд».

Олена немає сумнівів, що Україна Переможе, бо правда на нашому боці. Сьогодні вона продовжує працювати, озвучує багато планів на майбутнє, серед них і реконструкція рідного хімцеху. Сподівається на втілення планів та мріє про зустріч з усіма рідними після Перемоги.