Illustration

Борис

Начальник зміни котлотурбінного цеху

Борис відповідає за безперебійну роботу котлотурбінного цеху. 
Робота його цеху потребує дуже високої концентрації уваги. 24/7 оперативний персонал відслідковує та аналізує сотні параметрів роботи енергообладнання, оперативно реагує на задачі щодо зміни теплового та електричного навантаження. Для зручності тривалого перебування персоналу, в цеху навіть організували спальні місця, але спати ніхто не міг. Кожен був на ногах практично 24 години.

«З 23 до 27 лютого у нас тривало планове від’єднання від енергосистеми росії та білорусі. Мали працювати автономно, коли режим був дуже нестабільний. Ці дні були дуже напруженими, адже від наших дій залежав стан всієї енергосистеми країни. В разі надзвичайної ситуації, ми мали миттєво відреагувати на мінімальні зміни в роботі устаткування станції. Слава Богу! Все пройшло добре. Наша енергосистема відтепер є частиною об’єднаної енергосистеми Європи. Певним чином, у цьому є й наша заслуга».

Сьогодні весь колектив цеху і надалі залишається на робочих місцях. Борис зізнається, що по натурі патріот, тому й на роботі щодня, і дружині відразу сказав, що прийняв рішення, якщо необхідно буде йти воювати – обов’язково піде!