Illustration

Едуард

Підрозділ з реалізації технічних приєднань

Наразі нові приєднання, якими Едуард опікувався до війни, не на часі. Тож разом зі своєю бригадою, в якій розуміють один одного з півслова, ремонтують пошкоджені лінії. З 26 березня допомагають колегам з ОВБ відновлювати мережі в Петрушках, Шпитьках та Святопетрівському.
За час з початку війни встиг й теробороні на рідній Рівненщині допомогти, де варив протитанкові їжаки та укріплював блок-пости, й світло людям повернути, й картоплю на городі посадити.

«Бувало й таке що двічі на день потрапляли з хлопцями під обстріли «Градів». Вперше, коли міняли пошкоджений від вибухів трансформатор. Тоді ракета прилетіла метрах в 30 від нас. Нікого не зачепило й техніка вціліла. Вдруге, коли ремонтували зруйновану електролінію. Щойно вийшли в поле – другий приліт. Одразу попадали з хлопцями на землю. Вціліли. Того дня вирішили долю більше не випробовувати», – розповідає Едуард

У вільний час любить ходити до лісу по гриби. Тому після перемоги із задоволенням повернеться до улюбленого хобі. Зараз же на часі битва на власному енергетичному фронті.