Illustration

Сергій

Майстер з ремонту кабельних ліній

Сергій працює в компанії понад 14 років. Робота в ДТЕК його перше робоче місце після навчання в технікумі. Наразі опікується кабельними мережами Києва, щоб у містян в оселях завжди було світло. Він та його колеги з бригади були одними з перших, хто відновлював електромережі під час рашистського наступу на Київщині. Війну зустрів у Києві. Рідних йому довелося розмістити у бомбосховищі районного підрозділу компанії. Вивезти їх на малу батьківщину, як це робили колеги Сергія, не було можливості. Адже рідна Сіверщина на той час вже була під обстрілами ворожої артилерії. Під час активних бойових дій на околицях столиці, відновлював зруйновані лінії. Зокрема, працював з колегами в побитій ворогом Пущі-Водиці, яка потерпала від обстрілів. Також ремонтували лінії, що забезпечують світлом метро, хлібзавод, медичні заклади. 

«Уявити життя без світла складно. Особливо у такий важкий час. Тому війна не може бути причиною, щоб відмовитись виходити на зміну та повертати людям світло. Я вірив та вірю нашим оборонцям із ЗСУ. Завдяки їм ми могли відчувати безпеку та виконувати свою справу»,

— зазначає Сергій. 

Як і всі українці, як може наближає перемогу. Кожного дня власною працею докладає зусиль, щоб його чотирирічний син жив та зростав у вільній незалежній країні.