Illustration

Світлана

Начальник зміни хімічного відділення ТЕС

Світлана працює начальником зміни хімічного відділення теплоелектростанції.
З початку війни доля випробувала її на міць двічі.
Внаслідок прямого влучання ворожого снаряду в її квартиру сталося займання. Вогонь перетворив її родинне гніздо в попелище. В той час їй пощастило, адже була на зміні. Та згодом жахіття обстрілів її наздогнало на робочому місці.
Для жінок хімічного відділення була звичайна нічна зміна. Та раптом почались обстріли. Небо розрізали спалахи. Наче розкати грому, страшні звуки вибухів обірвали нічну тишу. Уламки снарядів потрощили вікна в приміщенні хімічної водоочистки. У цю мить Світлана перевіряла зовнішнє обладнання, яке захистило її від уламків.

«Під час цього жахіття більш за все я хвилювалася за своїх дівчат. І, як тільки стихли обстріли, пішла переконатись, що мої колеги не постраждали. Станція не може працювати без очищеної води, тому ми продовжили виконувати свою роботу в таких умовах», – пригадує Світлана.

За мужність, проявлену Світланою в той день, вона була нагороджена відзнакою підприємства.

«Я люблю свою роботу. 16 серпня – 39 років як працюю в хімічному відділенні. Як я можу її залишити? Вона – моє життя, а колеги – моя родина», – посміхається Світлана. «Ця безжальна війна забрала безліч життів. В тому числі й моїх друзів та знайомих. Сумую за кожним із них. Тож, після нашої Перемоги, я понад усе мрію знов побачити своїх рідних, які сьогодні розкидані по світу», – каже Світлана.