Illustration

Вячеслав

Начальник зміни електротехнічного відділення ТЕС

Вячеслав працює начальником зміни електротехнічного відділення теплоелектростанції.

Війна несподівано увірвалась в життя українців і з перших її днів Вячеслав разом з колегами енергетиками боронять надійність української енергосистеми. 

«Під час однієї з нічних змін ворожі снаряди влучили по території підприємства. Зайнялося обладнання і почалась пожежа. На щастя, ми багато тренувались діям у надзвичайних ситуаціях. Тому кожен з нас чітко знав що має робити. Я був одним з перших, хто приступив до гасіння пожежі. До приїзду ДСНС нам вдалось стримати вогонь і не дати йому перекинутись на працююче обладнання»,— розповідає Вячеслав.

Енергетики щодня зустрічаються з новими викликами, проте вони розуміють - їх праця наближає перемогу і викладаються на сто відсотків. Саме за таку самовіддану працю Вячеслав отримав нагороду від Міністерства енергетики.

«Я з нетерпінням чекаю того дня, коли в моєму рідному місті знову стане безпечно. Моя родина повернеться із західної України і батьки зможуть приїхати до нас з території, яка наразі перебуває в окупації. Ми всі зберемося за одним столом і відсвяткуємо Перемогу України», — каже Вячеслав.