Illustration

Михайло

Водій

Понад 25 років в компанії. За кермом з 18 років. За плечима понад мільйон кілометрів доріг й жодної дорожньо-транспортної пригоди та порушення правил дорожнього руху. Зізнається, що його професія – це покликання життя. Разом з колегами відновлював електропостачання понівеченої окупантами Київщини. 

«Розпочали ми свою роботу з містечка Бородянка. Коли ми туди вперше приїхали воно було більше схожим на привид аніж на місто. Великі руйнування, усе понівечене. Всі разом, кожен на своїй ділянці, працювали на знос, щоб найшвидше повернути людям світло. Пізніше також допомагали відновлювати мереж Бучі», – пригадує Михайло.

Його відрядження на Київщину тривало 35 днів. Займався підвозом матеріалів, необхідних для відновлення мереж, допомагав бригадам. Наразі повернувся до Одещини й переймається стабільністю та надійністю електропостачання рідного краю, який ворог також регулярно обстрілює. 
Щиро бажає щоб мир та спокій якнайшвидше повернулися до України. Власною працею робить усе від нього залежне для наближенню цієї миті.