Illustration

Сергій

Старший майстер

В компанії працює понад 11 років. З 2014 року відновлює зруйновані війною електромережі Донеччини. Не на словах знає, що таке працювати під постійною загрозою обстрілів. 
Від початку війни разом з колегами робить усе можливе щоб українці були зі світлом. За свою роботу отримав відзнаку Міністерства енергетики – «Відмінник енергетики України».

«До 2014 року ми бригадою реконструювали лінії, здійснювали заміну старих дерев’яних опор на сучасні залізобетонні у Бахмутській, Торецькій та Костянтинівській громадах. Робили справу, яка допомагає нашим клієнтам отримувати більш якісну послугу. Потім війна все зруйнувала. Й ми вимушені були неодноразово відновлювати та ремонтувати те, що раніше робили з думкою, що надовго й для користі людей», – розповідає Сергій.

Він із колегами не полишають свій власний енергетичний фронт. Адже також мешкають у містах та селах, що знаходяться впритул до лінії бойових дій. І розуміють значення світла для життя людей в складних воєнних умовах. 
Мріє, щоб війна завершилася обов’язково нашою перемогою. Бажає щоб Україна була цілісною та єдиною й люди повернулися до мирного життя.