Illustration

Микола

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі

16 років працює на підприємстві. З 2014 року з власного досвіду знає, що таке працювати у прифронтовій зоні у супроводі військових та повертати світло клієнтам, які мешкають упритул до лінії розмежування.
Пригадує як після ремонту пошкодженої лінії восени 2014 року натрапив на міну. На щастя для Миколи та його колеги, тоді вони майже не постраждали. Зазнав ушкоджень лише автомобіль, який був практично знищений.

«Вже звикли працювати в складних умовах та відновлювати одні й ті самі пошкоджені війною об’єкти по декілька разів поспіль. Нещодавно ремонтували зруйновану обстрілами високовольтну електролінію. Пошкодження сталося саме посеред водойми. Тому довелося просити човни у місцевих мешканців. В перший день дістали з води обірваний провід, а наступного – повністю завершили роботу», – розповідає Микола.

Він щиро вдячний своїм колегам за готовність завжди прийти на допомогу. Вірить, що війна закінчиться й вони разом відновлюватимуть знищені ворогом мережі й повертатимуть життя на Донеччину.