Illustration

Валентина

Юрисконсульт

«З 2019 року працюю провідним юрисконсультом ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ». У 2019 році отримала грамоту від ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ», у 2020 році отримала грамоту від Д.СОЛЮШНС за вагомий особистий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю.
З початку бойових дій знаходилась у місті Маріуполь де під час бойових дій, а саме 13.03.2022 року під час обстрілу житлових будинків мною було отримане осколкове поранення (склом з вікна) очей, обличчя, легке поранення руки та ноги. Після отримання поранення вимушена була залишатись в місті Маріуполь та ховатись у підвалі для збереження життя. Та тільки 17.03.2022 року виникла можливість виїхати з місця. 18.03.2022 року мені була проведена екстрена операція на очах у міській лікарні № 3 ЗМР у місті Запоріжжя, за що дуже вдячна лікарям за оперативне реагування та надану допомогу. На даний час стан стабільний.

Дуже вдячна усім небайдужим людям хто допомагав виїхати, переймався станом здоров’я, хто допомагав пережите це жахіття та повернутись до нормального життя.

Україна обов’язково переможе!