Illustration

Ольга

Керівник департаменту з продажу та клієнтського сервісу

В енергетичній галузі працюю з 1997 року. З січня 2019 року працюю в компанії ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» на посаді керівника департаменту з продажу та клієнтського сервісу. Одними з головних задач департаменту є якісне та швидке вирішення питань клієнтів з придбання ними електричної енергії та природного газу. Мені підпорядковані 19 центрів обслуговування клієнтів в Донецькій області, центри з продажів та обслуговування корпоративних клієнтів, інформаційно – консультаційний центр, що обслуговують близько 20 тис. юридичних осіб та більше 800 тис. приватних клієнтів.
За успішну та віддану трудову діяльність була нагороджена подяками Міністерства палива та енергетики та Донецької обласної державної адміністрації; відзнакою «Відмінник енергетики України».
11.03.2022 в місті Маріуполь, в результаті авіавибуху було зруйновано 2 під’їзди багатоповерхового житлового будинку, де я проживала. Вибуховою хвилею та обламками будівельних конструкцій Я була поранена. В квартирі почалася пожежа. Зруйновані будівельні конструкції заблокували вихід на поверхову клітину, тож єдиною можливостю вижити залишався стрибок з другого поверху зруйнованого дома. Разом з песиком, поранена, Я стрибнула з вікна - при падінні зламала ребра, трамбувала кінцівки та пробила легеню. Через п’ять діб, у Бердянській лікарні, мені була проведена операція. Наразі ребра вже майже зрослися, але ще до кінця липня мені потрібно періодично відвідувати лікаря та відслідковувати видужання.
Всім мешканцям України бажаю миру та перемоги. Бажаю, щоб родини не втрачали близьких. Вірю нашим ВСУ. Слава Україні , Героям слава!