Illustration

Тетяна

Начальник відділу майнових відносин

Для працівників відділу майнових відносин, який вже понад 12 років очолює Тетяна, головний пріоритет – успішна робота підприємства, а обов’язки, поставлені перед відділом – справа кожного.

«24 лютого 2022 року о 5.45 ранку мене розбудив голос сина – «Мама, вставай, на нас напала росія, почалася війна». Ці слова, інтонацію дитини, свої відчуття я буду пам’ятати все життя. Цей день, мабуть, був найскладнішим... Розпачу чи паніки не було. Були подив та гнів. А наступного дня ми із Світланою, Агнесою, Оленою та іншими однодумцями вже працювали у волонтерському штабі. Громада швидко зорганізувалася, кожен знав що робити, не відчували втоми. Насправді, волонтерити було простіше за все, бо того прагнули наші серця», – говорить пані Тетяна.

Вона розповіла, що повернутись на роботу в такий час хоча й було складно, але вкрай необхідно. Адже країна потребує відновлення та зміцнення економіки. Пані Тетяні дуже хочеться, щоб ці трагічні, але водночас героїчні і величні події призвели до оновлення нації, очищення та кардинальних змін у державі. Жінка усім серцем вірить в Збройні сили України, в світле та заможне майбутнє України.