Illustration

Сергій

Електрогазозварник 6 розряду

«Вони гатять – а ми ремонтуємо. Знаємо, що таке війна у прямому сенсі цього слова. Відновлюємо газопроводи після обстрілів у населених пунктах, де з двох сторін йдуть бойові дії. Робота екстремальна та небезпечна, кожен виїзд – як новий виклик, та ми справляємось»,

– розповідає Сергій, електрогазозварник 6 розряду групи експлуатації мереж Павлоградського відділення АТ «Дніпропетровськгаз». 

За понад 35 років у професії чоловік зробив десятки тисяч зварних з’єднань і зараз продовжує працювати для України. Попри війну завдяки його роботі тисячі споживачів мають стабільний розподіл газу у своїх домівках. 

«У мене важлива робота від якої залежить комфорт багатьох людей та наявність у них розподілу блакитного палива. Я не можу просто взяти і покинути свою роботу. Тому про те, щоб кудись виїжджати і мови не йшлося. Моя сім’я знаходиться у безпечному місці – за них я спокійний, а ми разом з колегами, друзями продовжуємо працювати, захищати країну та наш регіон у тилу. Звичайно, нині морально набагато складніше, але з початку війни наш колектив став більш згуртованим. Навіть у вихідні дні постійно дзвонимо один одному, цікавимося - як справи, як пройшла ніч», - ділиться Сергій.

У розмові чоловік зізнається, що найбільше за все, як і кожен з нас, чекає на перемогу України та готовий зробити свій вклад у відбудову держави.

«Пам’ятаю, як 24 лютого зранку збирався на роботу як зазвичай, нічого не підозрюючи, коли я хотів вже виходити з дому - мені зателефонували колеги. Так і дізнався, що ворог прийшов на нашу землю. Складно описати свої почуття тоді: з початку шок, невіра, страх за життя рідних, потім вже прийняття. Для усіх нас почалася нова реальність, до якої необхідно адаптуватися. Коли наша бригада виїжджає на проведення робіт, чуємо, що вибухи дуже близько, через один-два кілометри. Одного разу довелося ховатися, бо потрапили під обстріл. Дякувати Богу усе обійшлося і ми продовжити працювати. Зараз я вірю тільки в нашу перемогу! І якщо знадобиться – з радістю візьму участь у відбудові України. Адже ця війна – спільний біль для всього українського народу».

Ми вдячні кожному мешканцю Дніпропетровщини, який сплачує за розподіл газу. Кожна ваша оплата допомагає підтримувати стабільну роботу газорозподільної системи та дозволяє усім службам компанії, чия робота важлива та необхідна, працювати на повну.