Illustration

Анатолій

Майстр дільниці Чорнобильського районного підрозділу

Анатолій Манзебура в компанії не так давно, з 2019 року. А з 2021-го його, електромонтера 6 розряду, призначили майстром дільниці Чорнобильського районного підрозділу, ким працює й досі. Коли ворог захватив Чорнобиль, якраз був на перевахтовці, вдома на Житомирщині. Доки Полісся знаходилось в окупації, бригада – у відпустці. А незадовго до визволення Київщини повним складом приїхали допомагати колегам відновлювати зруйновані обстрілами лінії 35/110 кВ у Макарові, Ірпені й Гостомелі. У день визволення області керівник підрозділу відкликав бригаду Анатолія Манзебури з Макарова, коли повернувшись до Чорнобиля з'ясував, що в зоні Відчуження на високовольтних лініях багато навмисних пошкоджень. 
12 квітня – сумна дата. Після обіду бригада переїхала на ремонт ПЛ 110 кВ «Північна – ЧАЕС». До цього чотири дні відновлювали живлення в Іванкові та Поліській громаді через ПЛ 110 кВ «ЧАЕС-Чорнобиль» та «Чорнобиль-Богдани», бо основна мережа живлення – «Північна – ЧАЕС», мала значні пошкодження.
Майстер і гадки не мав, що після проходу саперів бригада постраждає від вибуху невідомого пристрою. Під час розбору штучних завалів з дерев на проводах ЛЕП спрацювала вибухівка і чоловік отримав численні осколкові поранення рук, тулуба й голови. Лікувався з місяць, стільки ж - реабілітація. Компанія супроводжувала лікування потерпілого, допомагала, як могла, щоб якомога швидше поставити свого співробітника на ноги. 
Із 8 червня Анатолій Манзебура заступив на свою першу після поранення вахту. Не на часі відпустки та лікарняні: чоловік знає, що його фронт – енергетичний. Тут кожен енергетик – воїн, який самовідданою працею приближає спільну перемогу над ворогом. 
Героям слава!