Illustration

Сергій

Слюсар з аварійно-відбудовних робіт 5 розряду АДС Нікопольського відділення АТ «Дніпропетровськгаз»

«З бригадою приїхали на виклик – як відразу стало гучно. Обстріл почався зовсім поруч. Тоді нас не зачепило, вважаємо, що ми просто народилися у сорочці. Часто доводиться працювати в таких складних умовах, але це тільки додає мотивації – робити все швидко як ніколи, і при цьому не забувати про якість»,

– розповідає Сергій Мартиненко, слюсар з аварійно-відбудовних робіт 5 розряду АДС Нікопольського відділення АТ «Дніпропетровськгаз».

Вже більше 10 років Сергій стоїть на варті безперебійного розподілу блакитного палива мешканцям Дніпропетровщини. Він щоденно стежить за станом газових мереж області, відновлює їх після ворожих обстрілів, локалізує аварійні ситуації та усуває витоки газу. 

«Люди у населених пунктах, куди ми виїжджаємо на виклики, вже знають нас. Є місця, де обстріли ледь не щоденно бувають, але ми розуміємо – це наш обов’язок, потрібно їхати та відновлювати розподіл газу до домівок. Бувало й таке, що пішки обходили усе селище, кожен будинок, перевіряли стан газопроводів. Одного разу приїхали, дивимося, газопровід перед житловим будинком весь у дірках, у самому будинку вибиті вікна, півдаху знесло. З початку війни для нас це було кошмаром, але зараз, на жаль, звикли до всього», - говорить чоловік.

Сергій, як і його колеги, з початку війни залишається на своєму робочому місці та наближає кожного дня очікувану перемогу для усіх українців! 

«Для мене працювати в зоні бойових дій – це у першу чергу велика відповідальність перед мешканцями цих сіл. Ми з бригадою здійснили багато виїздів на такі виклики. Вже навіть можемо розрізнити яким чином був пошкоджений газопровід, від яких снарядів: чи то «градами», гранатометами, касетними обстрілами тощо. Складно повірити, що ми вимушені проходити через такі випробування. Але я твердо вірю у нашу перемогу з першого дня війни, тому залишаюся на своєму робочу місці. Якщо відверто, навіть у думках не було виїжджати кудись у безпечне місце. Хто тоді буде замість мене працювати та піклуватися про наших споживачів?».

Дякуємо усім споживачам, які вчасно сплачують за послуги з розподілу блакитного палива. За ці кошти фінансується придбання матеріалів, обладнання для якісного та швидкого обслуговування систем газопостачання, оплачується праця газовиків та сплачуються податки у бюджети різних рівнів.