Illustration

Валентина

Медична сестра

Вона одна з небагатьох, хто війну зустрів на роботі. Валентина працює медичною сестрою на ТЕЦ вже 13 років. Згадує, якими складними були перші доби війни: коли важко змиритися з новою реальністю. Під звуки сирен Валентина разом з колегами навчала місцевих бійців з тероборони надавати першу домедичну допомогу та проводила інструктажі працівникам станції, які навіть під час сирен фактично не можуть спускатися в укриття. Між безпосереднім наданням медичної допомоги та навчанням Валентина також щоденно готувала для потребуючих.

«На жаль, я не можу взяти автомата та знищувати орків. Натомість я можу бути корисною там, де корисна вже 13 років. Від нас залежить чи будуть мати люди теплу воду, світло та опалення. І не має значення, що за вікном війна. Тому, працівники стратегічного об'єкта треба знати, що робити, аби врятувати себе і колег!»

Тижнями не полишаючи стратегічний об’єкт, вона думками у своєму саду на Полтавщині, під мирним небом трудиться у квітнику і усім серцем вірить: наступної весни буде саме так!