Illustration

Олександр

Керівник планово-розподільного бюро

Олександр працює на машинобудівному підприємстві понад 22 роки. Починав там працювати з електрозварювальника, виріс до начальника цеху. Сьогодні ж він очолює планово-розподільное бюро нового виробничого майданчика підприємства.

«З початку війни ми втратили багато ланок, бо виробництво – це складний і багатокомпонентний процес. Але за кілька місяців вже призвичаїлися до нових умов, коли виробництво релоковано по різних регіонах України і мої колеги можуть знаходитися за сотні кілометрів один від одного. Це не просто, бо немає змоги вийти в цех і проконтролювати виробничі процеси, але ми робимо все, щоб продукція виготовлялася, а наші шахтарі отримувати необхідне обладнання», - каже Олександр.

Працювати далі Олександра надихає мрія про перемогу і думка про те, що усе виробництво повернеться у рідну локацію, на Донеччину. Тож перше, що машинобудівник плану зробити після перемоги України – це пройтися, після повернення, по цехах заводу, бо кожен із них маю свою близьку йому історію.

«Мої рідні присвятили машинобудуванню десятки років, тож власне майбутнє я і далі пов’язую з рідним підприємством», - зізнається Олександр.