Illustration

Наталія

Менеджер хімічного відділення

Наталія працює менеджером хімічного відділення теплоелектростанції вже більше 20 років. Вона займається підтриманням необхідного водно-хімічного режиму ТЕС, а відтак – надійної роботи хімічного відділення станції. З перших днів війни Наталії і колективу ТЕС, як і багатьом українцям, було важко усвідомити, що це все насправді відбувається.

«У нас в відділенні працюють переважно жінки. Тому можете зрозуміти, що це одразу перетворилося в емоції і страхи за те, що війна може забрати наших близьких і рідних», – зізнається вона. «Але ми швидко зібралися з думками і продовжили працювати, бо розуміємо, яка на наших плечах відповідальність. Без енергетики і генерації електроенергії станціями нічого працювати не може. Наша робота потрібна людям і це дає мені відчуття спокою», – додає Наталія.

Сьогодні найбільша мрія кожного українця – це перемогти та вигнати окупанта з українських земель. Про це мріє і Наталія, бо хоче якнайшвидше обійняти своїх рідних і близьких, відчуваючи, що жах війни вже позаду.