Illustration

Олександр

Слюсар з аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві

Він відповідає за газопостачання котелень, безаварійну роботу обслуговувальних пристроїв та устаткування, правильну їх експлуатацію.
У перші дні війни Олександр під час нічної зміни потрапив з аварійною бригадою під обстріл. Того дня через перебої з електропостачанням відключились 5 котелень у різних кінцях міста. Необхідно було робити виїзд та запускати об’єкти, виводити їх у робочий режим і відновлювати подачу тепла.

«Було непросто. Всі усвідомлювали реальні ризики. Але ми розуміли, що ти їдеш не для себе, а допомагаєш іншим протриматися цю ніч: щоб тепло було у будинках де є діти, жінки, люди похилого віку, хворі у лікарнях. Всі наші думки, сили та можливості були спрямовані лише на це».

Олександр впевнений, що без взаємодії та взаємодопомоги у їх роботі ніяк. Розповідає, що весь особовий склад змін самовіддано працював, всі як одна команда, і виконували не лише свої професійні обов’язки, а й допомагали з ремонтом пошкоджених будівель, відновлювали матеріальну базу, все що мали змогу.
Ще в перший тиждень Олександр пішов записуватися до лав територіальної оборони, але через вік був поставлений у резерв. Чекає на дзвінок щодня і готовий боронити країну не лише на енергетичному фронті.