Illustration

Сергій

Електромонтер східного регіону електричних мереж

Має понад 38 років досвіду роботи в галузі. Опікується високовольтними мережами. До війни, окрім власне ремонту та обслуговування електричних ліній, багато часу приділяв навчанню молодих фахівців. Передавав свої знання та уміння наступним поколінням енергетиків. Пишається тим, що вже підготував 5 молодих фахівців. 
З початком бойових дій роботи у нього та його колег побільшало.

«В цілому ремонт та заміна ліній є звичною справою, яка мало чим відрізняється від тієї яку доводиться робити, наприклад, після грози. З тією лише різницею, що блискавка б’є в одне якесь місце, а ракета та її уламки вражає лінію на великій території. Тож і роботи більше. Адже доводиться повністю замінювати цілі ділянки мережі»,

 – зазначає Сергій.

У зоні його відповідальності знаходяться електромережі Павлоградського району. Вони мають бути справними та нести людям світло. Тому не збирається нікуди виїжджати та евакуйовуватися. Впевнений, що наша земля нас прихистить й убереже. 
Найбільше переживає за рідних, які на початку війни перебували під ворожим бомбардуваннями в Харкові.

«Дві мої онучки 8 та 4 років три тижні просиділи у цьому пеклі. Наразі вони виїхали до більш безпечної Одеси»,

– зітхає Сергій. 

Мріє, як після війни знову зустрінеться з рідними. Візьме дівчаток за руки та піде з ними гуляти до мирного українського Чорного моря. о після перемоги продовжить спільне з синами хобі – запускатиме дельтаплан.