Illustration

Максим

Майстер центру з ремонту та експлуатації розподільних мереж

7 років працює в енергетиці. Вже рік як майстер центру з ремонту та експлуатації розподільних мереж. Опікується повітряними мережами середнього та низького рівнів напруги Нікопольського району. 

«Війну зустрів на роботі. В той день вийшов на зміну о 5 ранку. Було дуже багато завдань, тож вирішив розпочати раніше, щоб усе встигнути. Там й почув перші вибухи та дізнався що росіяни на нас напали»,

– пригадує Максим. 

Починаючи з липня він безпосередньо «відчуває» поряд ворога. Той кожного дня обстрілює рідне місто майстра та прилеглі населені пункти. Чи не щодня йому з колегами під артилерійськими та ракетними обстрілами доводиться ремонтувати електричні лінії. У нього й досі перед очима зруйнована у Марганці багатоповерхівка, з якої стирчать уламки рашистських снарядів. Вдома на Максима чекає дружина. Також працює в компанії. Вона фахівець контакт-центру та допомагає людям дізнатися інформацію та отримати послуги з розподілу електроенергії. Незважаючи на війну, вони разом планують власне майбутнє. Зокрема мріють побачитися з рідними, яким через війну довелося залишити країну.