Illustration

Андрій

Менеджер паливно-транспортного відділення

Андрій працює на теплоелекстростанції. Присвятив роботі на ТЕС понад 12 років.
Андрій організовує роботу відділення, яке відповідає за постачання вугілля на теплову електричну станцію. Виробництво електроенергії без палива неможливе. Припиниться постачання вугілля до котлів на енергоблоках — електростанція сяде на «нуль» й споживачі залишаться без світла та тепла. Коли поруч з підприємством точаться активні бойові дії, під загрозою знаходяться і люди, і обладнання. Тож треба діяти не тільки професійно, а ще й дуже оперативно.

«Насправді, мені дуже важко уявити себе в іншому місці за межами свого підприємства, без свого колективу, без своїх колег. Ми разом пройшли багато випробувань, тож війна стала черговим іспитом на стійкість. С перших днів добре усвідомлював, що рано чи пізно обстріли досягнуть й нашого підприємства. Тож морально готувався сам та підтримував колег, що треба буде швидко відновлювати пошкодження, працювати далі, а не зневірятися та перебувати у розпачі. Головне — зібратися та гуртом ставати до роботи», — розмірковує Андрій.

В таких умовах Андрія надихає підтримка колег. Коли поруч незламні люди, які готові вставати до роботи та точно знають що та як потрібно робити в різних ситуаціях. Це надає енергії та тримає в робочому тонусі.  Коли Україна переможе та буде мирне небо над головою, Андрій планує, в першу чергу, здійснити мрію свого сина — повезти його на міжнародні змагання з карате. Друге місце в змаганнях на Кубок України десятирічному герою вже підкорилося. Та це було в мирному житті. Тож енергетик знову мріє про мир, вдалу спортивну кар’єру для свого сина, а також хоче побачити щасливі посмішки всієї родини.