Illustration

Володимир

Водій

Колеги ласкаво називають його Дядьо Вова. Вже майже десятиріччя він возить бригаду, що ремонтує високовольтні повітряні лінії. З початку війни ні на день не переставав робити свою справу. За час, який його бригада пропрацювала під обстрілами, отримали від військових звання відчайдухів, які готові повертати людям світло у будь-яких умовах.
Розповідає, що воєнні дії внесли корективи в порядок роботи. Перед початком ремонту лінію в обов’язковому порядку перевіряли сапери. Поки вони це робили, електромонтери шукали місце для тимчасового укриття, щоб, у разі обстрілу, безпечно його перечекати.

«Я – людина мирної справи. Але коли потрібно було повертати місту світло навчився відрізняти розтяжки від мін, працювати в окопах та возити свою бригаду в колоні танків. Сьогодні кожен на своєму місці має робити усе щоб захистити країну та перемогти», – зазначає Володимир.

Війна рано чи пізно завершиться. Коли це станеться Дядьо Вова мріє повернутися до свого звичного розміреного життя на улюбленій дачі, де завжди є робота. Й ніколи більше не чути сирени та звуки обстрілів.