Illustration

Роман

Начальник зміни електростанції оперативна група

Роман присвятив роботі на теплоелектроцентралі 19 років свого життя. Нині він здійснює оперативне керівництво експлуатацією станції. Забезпечує надійну та безпечну роботу енергоустаткування.
Згадуючи перші дні вторгнення ворога, Роман розповідає, що на роботі залишилися такі ж завдання – не дивлячись ні на що вони повинні тримати виробничий процес під контролем та не відхилятися від заданого графіку. Єдине, що змінилось, це свідомість людей. Працівники станції стали більш настороженими та відповідальними, адже в умовах війни не знають, що може статися наступної хвилини. Проте, всі чітко розуміють, що теплоелектроцентраль є стратегічним об’єктом і вкрай необхідно забезпечувати безперервне виробництво.

Сьогодні ми робимо все можливе: хтось на передовій, а ми на своєму енергетичному фронті. Наша робота важлива - щодня забезпечуємо безперервне виробництво теплової та електричної енергії. Допомагаємо збройним силам і підтримуємо економіку країни.
За цей час багато що змінилося. Ми стали гостро усвідомлювати таке поняття, як національність. Я українець, я свідомий громадянин, я проживаю у цій країні, це моя земля і я не готовий віддати нічого свого. Усе, що є на моїй землі я повинен захищати і робити все можливе задля Перемоги!».