Illustration

Володимир

Майстер конвективного нагріву котла

У перші дні війни на електростанції була сформована розширена бригада працівників цеху для усунення дефектів на поверхнях нагріву котла. Лунали сигнали тривоги та постійно надходила інформація про обстріли в області, однак вони разом з іншими працівниками продовжували відповідально виконувати свою роботу.
Для безперебійного функціонування котла Володимир разом з колегами швидко та якісно усунули виявлені дефекти. Завдяки цьому тепло та гаряча вода безперебійно надходили в місто.

«Коли почалася війна я знаходився вдома. Мені зателефонували та повідомили про прийняте рішення керівництвом станції за яким графіком необхідно було працювати в умовах воєнного стану. Всі мої колеги підійшли з розумінням до виконання своїх обов’язків і робили це добросовісно. Ми щодня вносили та продовжуємо вносити свій вклад в енергетичну незалежність України», – каже Володимир.

Більше за все він мріє, щоб закінчилася війна. Володимир бажає колективу електростанції міцного здоров’я для плідної праці на благо України та мирного неба!